1x12 modulová rozvodnica podomietková priehľadné dvierka IP40 PP12P Makel

Kód: 2497
8,95 € 7,46 € bez DPH 71,60 € / 8 ks
Ihneď skladom (4 ks)
Môžeme doručiť do:
25.07.2024
Možnosti doručenia

Bytová rozvodnica pod omietku - 12 modulová - IP40.

Detailné informácie

Podrobný popis

Technické parametre

 Rozmery  285 x 225 x 98 mm
 Krytie  IP40
 Teplotná odolnosť  650°C
 Svorkovnica  N + PE
 Otváranie dvierok  Obojstranné, 180°
 DIN lišta  Áno
 Farba skrinky  Biela
 Farba dvierok  Priehľadné

 

Kľúčové vlastnosti

  • Rozvodnice P-Box: Poskytujú estetické riešenie pre vašu stenu. Bezpečná izolácia, jednoduchá inštalácia, možnosť voľby priehľadných a nepriehľadných dvierok a vysoká kvalita je unikátne riešenie pre vaše prostredie.

  • Vysoká bezpečnosť: Rozvodnice P-Box sú vyrábané z vysokokvalitných bezhalogénových a netoxických materiálov, ktoré neobsahujú bróm, fluór, jód a chlór. V prípade požiaru neprodukujú toxické plyny, a preto je možné ich bezpečne používať vo verejných priestranstvách, školách, nemocniciach, kinách a pod. Vyznačujú sa vysokou odolnosťou voči teplu, nárazom a horeniu až do teploty +650°C

  • Vybavenie: Bytové rozvodnice obsahujú od výroby svorkovnicu N+PE a takisto je v nej už zakomponovaná DIN lišta pre upevnenie ističov a prúdových chráničov.

  • Dvierka: Jednoduché a elegantné otváranie dvierok vám poskytuje možnosť obojstranného otvárania dvierok v prípade, že potrebujete dvierka prehodiť na opačné otváranie.

  • Montáž: 1.) Dno rozvodnice nainštalujte pod omietku. 2.) Naskrutkujte DIN lištu a svorkovnice. 3.) Do rozvodnice nainštalujte prvky a pripojte. 4.) Na rozvodnicu priskrutkujte kryt s dvierkami.

 

Chcete zľavy a lepšie ceny?

Vážime si vaše peniaze a vašu vernosť našej značke. A preto sme si pre vás pripravili premakaný ale jednoduchý zľavový systém. Pred nákupom si prečítajte krátky návod, ako nám zaplatiť čo najmenej :) (čítanie vám zaberie cca 1,5 minúty).

Dodatočné parametre

Kategória: Pod omietku
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 1 kg
Inštalácia: Podomietková
Kategória produktov: Rozvodnica bytová
Krytie: IP40
Počet modulov: 12
Materiál: Plast

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: