Reklamácie a vrátenie tovaru

Nižšie na stránke nájdete online reklamačný formulár

1. Tovar vraciam do 14 dní od prevzatia

V tejto lehote 14 dní nám môžete objednávku vrátiť bez udania dôvodu (ale ak ho uvediete, pomôžete nám do budúcna). Stiahnite si formulár na odstúpenie od zmluvy, ktorý a) môžete poslať mailom b) si vytlačte, vyplňte a vložte ho do balíka k tovaru, ktorý nám pošlete naspäť. Keď nám tovar dorazí, vrátime vám peniažky naspäť na vami zadané číslo účtu do 5 pracovných dní. Ak vraciate komplet objednávku, vrátime vám plnú sumu, ak vraciate len časť objednávky, vrátime vám len za vrátený tovar (teda odpočítame dopravné).

2. Tovar mi prišiel rozbitý, polámaný, poškodený

Ak bohužiaľ takýto prípad nastane, urobte hlavne fotodokumentáciu, bezodkladne nás kontaktujte, pošlite nám fotky škôd a my to začneme hneď riešiť s dopravcom. Urobíme všetko pre to, aby ste s tým mali čo najmenej starostí a kým si to doriešime, pošleme vám nový tovar, aby ste mohli dokončiť prácu.

3. Tovar reklamujem v lehote 2 rokov od prevzatia

 Ak sa vám tovar pokazí v záručnej lehote 24 mesiacov od prevzatia, kontaktujte nás a buď vám pošleme nový kus, alebo vrátime peniažky.

4. Naša prosba na vás

Záleží nám na tom, aby ste mali svoje objednávky v perfektnom stave, načas, aby ste mohli robiť svoju prácu podľa plánov. Avšak stane sa chyba aj výrobcom, aj dodávateľom, aj nám, aj kuriérom, tak ako každému z nás. Chceme vás ubezpečiť, že v každom takomto prípade budeme hľadať také riešenie, aby ste boli spokojní. Je to naša priorita, zakladáme si na tom.

Preto vás chceme pekne poprosiť, neunáhlite sa hneď písať negatívne recenzie. Dajte nám najprv možnosť situáciu napraviť.

Ďakujeme :)
 

5. Retino - online reklamačný formulár

Na online vratku alebo reklamáciu použite tento jednoduchý online formulár nižšie