O nás

Kto sme a čo robíme

Sme rodinná firma z oblasti elektra a podnikáme od roku 1992. Našou silnou stránkou bol vždy silnoprúd - elektrické prípojky, trafostanice, práce s automechanizmami, stavanie stĺpov, bytové a domové inštalácie, výroba rozvádzačov, verejné osvetlenie.

Dnes už sú montáže z našej strany utlmené, venujeme sa naplno rozvoju obchodu v kamennej predajni aj cez e-shop. Nájdete si u nás elektroinštalačný materiál, káble, rozvádzače, bytové rozvodnice, svietidlá, LED panely, zásuvky a vypínače, svetelné zdroje, LED pásiky atď.

Sídlime vo vlastných 800 m2 vo Vranove nad Topľou s veľkým parkoviskom. Nie je nič horšie, ako keď niet kde zaparkovať alebo za to ešte treba aj platiť. Toto sa vám u nás nestane :) 

Navštíviť nás môžete virtuálne cez e-shop alebo osobne v kamennej predajni

Vyskúšali sme už mnoho typov produktov rôznych značiek, niektorých sme vyradili pre početnosť reklamácii, iné pre nespokojnosť so servisom.

Pravidelne chodíme na výstavy a expa a hľadáme nových a zaujímavých dodávateľov aby ste si mohli vybrať aj to, čo nemá každý.

 

Náš tím

287734547_693542535054576_4403447887871660010_n

 

Vincent Antoš - Zakladateľ, revízny technik, odborný garant, hlava firmy 


Oco2 

 -----------------------------------------------------

Ing. Jakub Antoš - Konateľ, rozvoj firmy, marketing, dizajn, obchodné vzťahy, krk firmy :)

  Ing. Jakub Antos

 -----------------------------------------------------

Darinka - Vedúca predajne, odborníčka na svojom mieste, nákup tovaru, odborné poradenstvo

  darinka

  -----------------------------------------------------

Stanka - Ekonomicko založená, všetko ohľadom papierov, faktúr, záloh, predaja tovaru

 stanka

 -----------------------------------------------------

Janka - Stará sa o e-shopové objednávky, balenie, prípravu a expedíciu, reklamácie, telefonuje s vami a vybavuje všetko k vašej spokojnosti

  janka

------------------------------------------------------

Majka - Spolu s Jankou rieši a balí vaše e-shopové objednávky, reklamácie, telefonuje s vami a chce, aby ste boli spokojní

413936370_764660275547185_2511888205141471854_n

------------------------------------------------------

Produkty si dávame profesionálne fotiť u www.arnoldhorvath.sk. Osobne sa na fotení produktov zúčastňujeme, aby sme si boli istý, že vždy na nich uvidíte to podstatné a tak vedeli presne čo kupujete. Je to zdĺhavé a náročné ale stojí to za to :)