LED panely za ceny, ktoré vám nezruinujú rozpočet. Vernostný zľavový systém. Doprava zdarma nad 80€.

Doprava a platba

Koľko ma stojí doprava?

Všetky ceny vidíte už vrátane DPH, nič viac neúčtujeme, žiadne balné ani manipulačné poplatky.

 

Platba za tovar:

1. Zaplatiť za objednaný tovar môžte vopred bankovým prevodom, vopred kartou alebo cez gopay. Dopravné je 3.90€, nad 80€ zadarmo.

2. Dobierku u kuriéra viete zaplatiť hotovosťou alebo kartou. Dobierka stojí naviac 0.60€ ku sume 3.90€, takže dokopy 4.50€. Nad 80€ takisto zadarmo.

 

Prevzatie tovaru:

1. Kuriér - Balíčky posielame cez DHL. Doručiť ho vám by mal kuriér zvyčajne do 48 hodín. (Niekedy to bohužiaľ fakt nestihnú, diaľnice, sviatky, pokazí sa im auto, vypadne šofér pre chorobu atď. Vopred nás to mrzí ak sa tak stane.)

2. Osobný odber - Tovar si môžete vyzdvihnúť aj priamo na našej predajni vo Vranove nad Topľou. Platiť môžte vopred kartou, vopred prevodom na účet či platobnou kartou na mieste v predajni. Platba v hotovosti týmto spôsobom nieje možná.

 

 Darčeky

   Ku každej objednávke od nás dostanete malý darček ako poďakovanie. Pravidelne ich obmieňame, takže nemali by ste dostať 2x ten istý :)

 

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií tu.