Objednávky prostredníctvom e-shopu a expedície kuriérom zatiaľ fungujú bez obmedzení. Momentálne sme platby na dobierku pozastavili, čiže za svoju objednávku môžete zaplatiť iba KARTOU alebo PREVODOM. Maloobchodná prevádzka je aktuálne otvorená od 07:30-15:30. Noste rúška a rukavice a dodržujte odstup 2m od ďalších osôb. Nakoľko aj my aj väčšina firiem prijíma prevenčné opatrenia (ľudia nie sú fyzicky v práci ale na HO), prosíme vás o strpenie a pochopenie malého časového sklzu kvôli upravenému režimu fungovania.

Doprava, platba, darčeky

Do 29.03.2020 (resp. do odvolania) sa doba dodania tovaru môže (ale nemusí) predĺžiť o pár dní. Je nám to ľúto a bohužiaľ to nevieme nijako ovplyvniť.

Momentálne sa viaceré platformy a kuriérske spoločnosti rozhodli odstaviť platby na DOBIERKU. Podporujeme ich v tom a preto za tovar u nás viete dočasne zaplatiť LEN KARTOU alebo PREVODOM. Ďakujeme za porozumenie.

 

Koľko ma bude stáť doprava?

Všetky ceny vidíte už vrátane DPH, nič viac neúčtujeme, žiadne balné ani manipulačné poplatky nebodaj "poplatok za nameranie a odrezanie káblu" (aj to už sme videli :)

 

Platba za tovar:

1. Zaplatiť za objednávku môžte vopred bankovým prevodom, vopred kartou alebo cez gopay. Dopravné je 3.90€, nad 80€ zadarmo (do váhy 50kg).

2. Dobierku pri prevzatí od kuriéra viete zaplatiť hotovosťou alebo kartou. Dobierka stojí naviac 0,60€ ku sume 3.90€, takže dokopy 4.50€. Nad 80€ takisto zadarmo (do váhy 50kg).

Dobierkou môžte platiť LEN do sumy 500€!

 

Prevzatie tovaru:

1. Kuriér - Balíčky posielame cez kuriérov REMAX a GEIS (resp. DPD, keďže ich odkúpili). Doručiť objednávku k vašim rukám by mal kuriér zvyčajne do 24-48 hodín. Niekedy to bohužiaľ fakt nestihnú, diaľnice, sviatky, pokazí sa im auto, vypadne šofér pre chorobu atď. Vopred nás to mrzí ak sa tak stane.

2. Osobný odber - Tovar si môžete vyzdvihnúť aj priamo na našej predajni vo Vranove nad Topľou. Platiť môžte vopred kartou, vopred prevodom na účet či platobnou kartou na mieste v predajni.

 

Darčeky

Ku každej objednávke si môžte vybrať malý darček. Pravidelne ich obmieňame a dopĺňame, takže vždy sa je na čo tešiť :)

 

Špeciálne prípady objemových a hmotnostne ťažších typov balíkov

Pri objednávkach, ktoré presahujú istý rámec čo do objemu alebo hmotnosti, vám musíme individuálne vyrátať cenu dopravy aj keď splníte podmienky pre dopravu zadarmo (napr. 100ks LED panelov, 1000 metrov káblu a podobne). Budeme to s vami telefonicky konzultovať, či s danou cenou súhlasíte. Všetko je o vzájomnej dohode medzi nami a keď sa dohodneme ako dve seriózne firmy, možno aj to utiahneme za vás :) 

Kuriéri sú takisto ľudia a preto je logické a pochopiteľné, že ťažšie zásielky musia ísť paletovou prepravou, ktorá je o niečo drahšia. Našou snahou bude vždy vám vyjsť v ústrety aj v takomto prípade. Ďakujeme za pochopenie.