Zaregistrujte sa a ušetríte hneď od prvého nákupu. Neplaťte viac, keď nemusíte :)

Wago 3x otváracia originál 221-413

Kód: 2048
Najpredávanejšie
Značka: WAGO
€0,40 €0,33 bez DPH €20 / 50 ks
Ihneď skladom (521 ks)
Môžeme doručiť do:
5.10.2023
Možnosti doručenia

Otváracia krabicová originál wago svorka - 3x.

Detailné informácie

Podrobný popis

Technické parametre

 Počet vstupov  3
 Menovité napätie  450V
 Menovitý prúd  32A
 Prierez lankových vodičov  0,14 - 4 mm²
 Prierez pevných vodičov  0,20 - 4 mm² 
 Odporúčaná odizolovacia dĺžka  11 mm
 Teplota okolitého vzduchu (prevádzková)  85°C
 Teplota pri dlhodobom používaní  105°C
 
 

Kľúčové vlastnosti

  • Bezskrutková wago svorka, pomocou ktorej môžete vodivo spojiť vodiče. Vodiče musíte pred použitím svorky odblankovať. Všetky otvory sú medzi sebou prepojené. 

  • Jednoduchosť: Wago svorky pre všetky typy vodičov umožňujú jednoduché pripojenie vodičov od 0,14mm² do 4,00mm². Páka umožňuje jednoduché otváranie a pohodlné vkladanie vodiča. Svorka je odolná voči korózii, poskytuje spojenie odolné voči vibráciám a je bez údržby. Môžu byť použité do teploty okolia 105°C a sú opakovane použiteľné.

  • Skúšobný otvor: Po pripojení vodičov na oboch koncoch môžete vyskúšať spojenie cez skúšobný otvor na wago svorke. Praktické, jednoduché a pohodlné.

  • Multifunkčnosť: Pripojenie jednoduchých, viacnásobných a lankových vodičov, individuálne miešateľné prierezy a typy vodičov (len medené, nie hliníkové).

  • Vysoká kvalita: Sú vyrobené z vysokokvalitného polykarbonátu (plast) a medi. Vďaka robustnej konštrukcii znesú káblové svorky aj väčšie zaťaženie a pevne zafixujú vodiče vo svojej polohe.

  • Použitie: Káblové pripojenie elektrických, elektronických, ovládacích, napájacích zdrojov, stropné ventilátory, zásuvky, vypínače, autá, motocykle, lode, reproduktory, svietidlá, ovládacie skrinky, lustre, vypínače svetiel, ovládače ventilátorov, domácich spotrebičov, osvetlenia, motorov. strojov a iných káblových spojovacích dielov.

 

Chcete zľavy a lepšie ceny?

Vážime si vaše peniaze a vašu vernosť našej značke. A preto sme si pre vás pripravili premakaný ale jednoduchý zľavový systém. Pred nákupom si prečítajte krátky návod, ako nám zaplatiť čo najmenej :) (čítanie vám zaberie cca 1,5 minúty).

Dodatočné parametre

Kategória: Wago 3x
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.006 kg
Farba: Oranžová
Kategória: Wago
Počet pólov: 3
Typ svorky: Otváracia

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: