Ventilátor bytový 95m3/h VENTS 100SL guličkové ložisko

Kód: 3852
€18,20 €15,17 bez DPH €18,20 / 1 ks
Momentálne nedostupné
Možnosti doručenia
Položka bola vypredaná…

Axiálny domový ventilátor s guličkovým ložiskom, 230 V AC, ø100 mm, 95 m³/h

Detailné informácie

Podrobný popis

• Jednoduchý a cenovo dostupný ventilátor,
• ochranná sieťka proti hmyzu,
• možnosť doplnenia spätnej klapky KO,
• veľmi tenký predný kryt.

Kľúčové vlastnosti

Priemer: 100 mm
Napájanie:  230 V
Výkon: 14 W
Prúd: 0.085 A
Prietok vzduchu: 95 m³/h
Otáčky: 2300 min¯¹
Hlučnosť: 34 dBA, 3 m
Krytie:  IP 34

POUŽITIE

Plastové nástenné axiálne ventilátory typovej rady S sa používajú na odvetranie kuchýň, kúpeľní, toaliet, obchodov, kancelárií, reštaurácií a iných bytových alebo nebytových priestorov. Vzhľadom k svojím technickým parametrom sa odporúča ventilátory používať v kombinácií s kratším vzduchotechnickým potrubím, poprípade k odsávaniu priamo cez stenu.

DIZAJN

Kryt a vrtuľa ventilátorov je vyrobená z vysoko kvalitného ABS plastu odolnému voči UV žiareniu. Tvar vrtule zaisťuje efektívnosť a trvácnosť ventilátorov.

MOTOR

Ventilátory sú vybavené spoľahlivým motorom s klznými ložiskami. V prípade montáže do stropu alebo pri využívaní ventilátora k nepretržitej dlhodobej prevádzke sa doporučuje použitie ventilátora s označením „L“ vybaveného guličkovými ložiskami. Všetky motory sú vybavené tepelnou poistkou.

OVLÁDANIE

Ventilátory sa môžu ovládať pomocou samostatného prepínača alebo môžu byť zapojené paralelne s osvetlením. Modely s označením "V" sa ovládajú pomocou ťahového vypínača. Modely označené "T" sú vybavené časovým spínačom s nastaviteľným dobehom v rozsahu od 2 do 30 minút. Hygrostat "H" umožňuje nastavenie hranice vlhkosti vzduchu, pri ktorej sa má ventilátor zapnúť, v rozsahu od 60 do 90 %. Ventilátory s pohybovým senzorom sú zase označené písmenom "P".

MONTÁŽ

Ventilátory sa montujú na stenu do okrúhleho potrubia alebo priamo do ventilačnej šachty. Ventilátory je možné umiestniť aj na strop, ak je použitý typ s guličkovými ložiskami. Skrutky a hmoždinky potrebné pre montáž sú súčasťou balenia.

Dodatočné parametre

Kategória: Domové ventilátory S
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 1 kg
Farba: Biela
Kategória: Ventilátor
Napájacie napätie: 230V
Priemer: 100mm
Funkcie: Domový, Guličkové ložisko
Prietok vzduchu: 95m³/h
Typ ventilátora: Bytový
Položka bola vypredaná…
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
5
ZV Avatar autora | 29.06.2021
Bol to dobrý výber, dobrá cena a tovar výkonný tichý . Obchod a komunikácia s obchodom je dobrá a presná. Rýchle dodanie tovaru.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
×