Ventilátor bytový 88m3/h VENTS 100LDAL hliníkový kryt guličkové ložisko

Kód: 1544
34,95 € 29,13 € bez DPH 34,95 € / 1 ks
Na objednávku 5-14 pracovných dní
Môžeme doručiť do:
7.08.2024
Možnosti doručenia

Dizajnový axiálny domový ventilátor s guličkovým ložiskom, 230 V AC, ø100 mm, 88 m³/h

Detailné informácie

Podrobný popis

Dizajnové nástenné axiálne ventilátory môžete použiť na odvetrávanie kuchýň, kúpeľní, toaliet, obchodov, kancelárií, reštaurácií a iných bytových alebo nebytových priestorov. Vzhľadom k svojím technickým parametrom sa odporúča ventilátory používať v kombinácií s kratším vzduchotechnickým potrubím, poprípade k odsávaniu priamo cez stenu.

• Štýlový dizajn,
• možnosť doplnenia spätnej klapky KO,
• široký výber z rôznych variantov vyhotovenia (časový spínač, hygrostat - snímač vlhkosti, guličkové ložiská).

Technická špecifikácia

Priemer: 100 mm
Napájanie:  230 V
Výkon: 14 W
Prúd: 0.085 A
Prietok vzduchu: 88 m³/h
Otáčky: 2300 min¯¹
Hlučnosť: 33 dBA, 3 m
Krytie:  IP 34

 

POUŽITIE

Dizajnové nástenné axiálne ventilátory sa používajú na odvetrávanie kuchýň, kúpeľní, toaliet, obchodov, kancelárií, reštaurácií a iných bytových alebo nebytových priestorov. Vzhľadom k svojím technickým parametrom sa odporúča ventilátory používať v kombinácií s kratším vzduchotechnickým potrubím, poprípade k odsávaniu priamo cez stenu.

DIZAJN

Ventilátory majú moderný dizajn a estetický vzhľad. Na výber sú rôzne prevedenia. Kryt a vrtuľa ventilátorov je vyrobená z vysoko kvalitného ABS plastu odolnému voči UV žiareniu. Tvar vrtule zaisťuje efektívnosť a trvácnosť ventilátorov.

MOTOR

Ventilátory sú vybavené spoľahlivým motorom s klznými ložiskami. V prípade montáže do stropu alebo pri využívaní ventilátora k nepretržitej dlhodobej prevádzke odporúčame použitie ventilátora o označením "L" vybaveného guličkovými ložiskami. Všetky motory sú vybavené tepelnou poistkou.

OVLÁDANIE

Ventilátory sa môžu ovládať pomocou samostatného vypínača alebo môžu byť zapojené paralelne s osvetlením. Modely označené "T" sú vybavené časovým spínačom s nastaviteľným dobehom v rozsahu od 2 do 30 minút. Hygrostat "H" umožňuje nastavenie hranice vlhkosti vzduchu, pri ktorej sa má ventilátor zapnúť, v rozsahu od 60 do 90%.

MONTÁŽ

Ventilátory sa montujú na stenu do okrúhleho potrubia alebo priamo do ventilačnej šachty. Ventilátory je možné umiestniť aj na strop, ak je použitý typ s guličkovými ložiskami. Skrutky a hmoždinky potrebné pre montáž sú súčasťou balenia.

Dodatočné parametre

Kategória: Domové ventilátory LDA
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 1 kg
Farba: Hliníková
Kategória produktov: Ventilátor
Napájacie napätie: 230V
Priemer: 100mm
Funkcie: Domový, Guličkové ložisko
Prietok vzduchu: 88m³/h
Typ ventilátora: Bytový

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: