Ventilátor potrubný 105m3/h VENTS 100VKOL guličkové ložisko

Kód: 987
€14,95 €12,46 bez DPH €14,95 / 1 ks
Posielame 2-5 dní
Môžeme doručiť do:
13.5.2021

Axiálny domový ventilátor do potrubia s guličkovým ložiskom, 230 V AC, ø100 mm, 105 m³/h.

Detailné informácie

Podrobný popis

Technická špecifikácia

Priemer: 100 mm
Napájanie:  230 V
Výkon: 14 W
Prúd: 0.085 A
Prietok vzduchu: 105 m³/h
Otáčky: 2300 min¯¹
Hlučnosť: 37 dBA, 3 m
Krytie:  IP X4

Príruba má z prednej strany iný rozmer aby bolo možné ventilátor spojiť s vetracími mriežkami rady MV. Typ VKOk je vybavený plastovým držiakom pre upevnenie priamo na stenu


POUŽITIE:

Plastové, potrubné, axiálne ventilátory sa používajú na odvetrávanie kuchýň, kúpeľní, toaliet, obchodov, kancelárií, reštaurácií a iných bytových alebo nebytových priestorov. Vzhľadom k svojím technickým parametrom sa odporúča ventilátory používať v kombinácií s kratším vzduchotechnickým potrubím, poprípade k odsávaniu priamo cez stenu.

DIZAJN:

Puzdro a vrtuľa ventilátorov je vyrobená z vysoko kvalitného ABS plastu odolnému voči UV žiareniu. Tvar vrtule zisťuje efektívnosť a trvácnosť ventilátorov.

MOTOR:

Ventilátory sú vybavené spoľahlivým motorom s klzkými ložiskami. V prípade montáže do stropu alebo pri využití ventilátora k nepretržitej dlhodobej prevádzke sa odporúča použitie ventilátora s označením "L" vybaveného guličkovými ložiskami. Všetky motory sú vybavené tepelnou poistkou.

OVLÁDANIE:

Ventilátory sa môžu ovládať pomocou samostatného vypínača alebo môžu byť zapojené paralelne s osvetlením. Modely označené "T" sú vybavené časovým spínačom s nastaviteľným dobehom v rozsahu od 2 do 30 minút.

MONTÁŽ:

Ventilátory sa montujú do okrúhleho potrubia. ventilátory je možné umiestniť aj zvisle, ak je použitý typ s guličkovými ložiskami. skrutky a hmoždenky potrebné pre montáž sú súčasťou balenia. Typy s označením VKOk / VKO1 sú navyše vybavené plastovým držiakom na povrch.

Dodatočné parametre

Kategória: Potrubné
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 1 kg
Farba: Biela
Kategória: Ventilátor
Priemer: 100mm
Typ: Guličkové ložisko, Potrubný
Prietok vzduchu: 105m³/h

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: