Ventilátor potrubný 105m3/h VENTS 100VKOL guličkové ložisko

Kód: 4880
19,50 € 16,25 € bez DPH 19,50 € / 1 ks
Ihneď skladom (1 ks)
Môžeme doručiť do:
23.07.2024
Možnosti doručenia

Axiálny domový ventilátor do potrubia s guličkovým ložiskom, 230 V AC, ø100 mm, 105 m³/h.

Detailné informácie

Podrobný popis

Technická špecifikácia

Priemer:100 mm
Napájanie: 230 V
Výkon:14 W
Prúd:0.085 A
Prietok vzduchu:105 m³/h
Otáčky:2300 min¯¹
Hlučnosť:37 dBA, 3 m
Krytie: IP X4

Príruba má z prednej strany iný rozmer aby bolo možné ventilátor spojiť s vetracími mriežkami rady MV. Typ VKOk je vybavený plastovým držiakom pre upevnenie priamo na stenu


POUŽITIE:

Plastové, potrubné, axiálne ventilátory sa používajú na odvetrávanie kuchýň, kúpeľní, toaliet, obchodov, kancelárií, reštaurácií a iných bytových alebo nebytových priestorov. Vzhľadom k svojím technickým parametrom sa odporúča ventilátory používať v kombinácií s kratším vzduchotechnickým potrubím, poprípade k odsávaniu priamo cez stenu.

DIZAJN:

Puzdro a vrtuľa ventilátorov je vyrobená z vysoko kvalitného ABS plastu odolnému voči UV žiareniu. Tvar vrtule zisťuje efektívnosť a trvácnosť ventilátorov.

MOTOR:

Ventilátory sú vybavené spoľahlivým motorom s klzkými ložiskami. V prípade montáže do stropu alebo pri využití ventilátora k nepretržitej dlhodobej prevádzke sa odporúča použitie ventilátora s označením "L" vybaveného guličkovými ložiskami. Všetky motory sú vybavené tepelnou poistkou.

OVLÁDANIE:

Ventilátory sa môžu ovládať pomocou samostatného vypínača alebo môžu byť zapojené paralelne s osvetlením. Modely označené "T" sú vybavené časovým spínačom s nastaviteľným dobehom v rozsahu od 2 do 30 minút.

MONTÁŽ:

Ventilátory sa montujú do okrúhleho potrubia. ventilátory je možné umiestniť aj zvisle, ak je použitý typ s guličkovými ložiskami. skrutky a hmoždenky potrebné pre montáž sú súčasťou balenia. Typy s označením VKOk / VKO1 sú navyše vybavené plastovým držiakom na povrch.

Dodatočné parametre

Kategória: Axiálne potrubné ventilátory VKO
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 1 kg
Farba: Biela
Kategória produktov: Ventilátor
Priemer: 100mm
Funkcie: Guličkové ložisko
Prietok vzduchu: 105m³/h
Typ ventilátora: Potrubný

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: