Reflektor LED 100W 4000K IP65 biely RSMDLF100
Kód: 9552
Neohodnotené Podrobnosti hodnotenia
Na objednávku 2-5 pracovných dní
Môžeme doručiť do:
Možnosti doručenia
Biely reflektor 220-240V AC, 100W, 4000K, IP65, 8000lm, EEI=G.
Detailné informácie
Podrobný popis
Technické parametre
Vhodné na montáž Áno
Vhodné na zabudovanie Nie
S detektorom pohybu Nie
So svetelným senzorom Nie
Osvetľovací prostriedok Nevymeniteľná dióda LED
Objímka bez
Farba skrine biela
Druh napätia AC
Menovité napätie 100 - 240 V
Bez funkcie stmievania Áno
Trieda energetickej účinnosti A
Trieda energetickej účinnosti zabudovanej lampy ostatné
Menovitá doba životnosti L70/B50 pri 25 °C 25 000 h
Krytie (IP) IP65
Odolnosť proti nárazom IK08
Trieda ochrany I
Menovitá okolitá teplota podľa IEC62722-2-1 -20 - 50 °C
Vhodné pre výkon žiarovky 100 - 100 W
Max. systémový výkon 100 W
Teplota farby 4 000 - 4 000 K
Stupeň reprodukcie farieb 80 - 89 (trieda 1B)
Menovitý svetelný tok podľa IEC 62722-2-1 8 000 lm
Nastaviteľná teplota farby nie
Šírka 334 mm
Výška/hĺbka 76 mm
Dĺžka 229 mm
Integrované núdzové elektrické napájanie Nie
Menovitý výkon Náhrada halogénovej žiarovky Svetelný tok (lm) Teplota chromatičnosti (K)
L × W × H
(mm)
Trieda účinnosti
RSMDLF100 100 W 750 W 8.000 lm 4.000 K 334 × 229 × 76 G
Dodatočné parametre
Kategória: Biele
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 1.3 kg
EAN: 5997374214179
Farba: Biela
Farba svetla: 4000-4500°K
Kategória produktov: Reflektor
Krytie: IP65
Napájacie napätie: 230V AC
Výkon: 100W