Krytý svorkovnicový blok 4P 4x(11x6mm+2x25mm+2x35mm) sivý/žltý LBR-125A/15 F-elektro
Kód: 12806
Neohodnotené Podrobnosti hodnotenia
Na objednávku 2-5 pracovných dní
Môžeme doručiť do:
Možnosti doručenia
Krytý svorkovnicový blok, 4-pól., 4x (11x 6mm² + 2x 25mm² + 2x 35mm²).
Detailné informácie
Podrobný popis
Technické parametre
Počet pólov 4
Počet svoriek 60
Prierez vstupných vodičov 4 x (11 x 6 mm² + 2 x 25 mm² + 2 x 35 mm²)
Povolený materiál vodičov Cu
Menovitý prúd 125 A
Menovité napätie 500 V
Rozmery 90 x 132 x 50 mm
Kľúčové vlastnosti
  • Kryté svorkovnicové bloky LBR-125A/15 určené pre montáž na DIN lištu alebo na povrch.
  • Slúžia k rozdeleniu fázových alebo nulových vodičov v rozvádzačoch.
Chcete zľavy a lepšie ceny?
Dodatočné parametre
Kategória: Bloky
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.15 kg
EAN: 5901289531566
Farba: Sivá, Žltá
Kategória produktov: Svorkovnicový blok
Počet pólov: 4
Prierez zapojiteľných vodičov: 6-35mm²
Menovité napätie Un: 500V
Menovitý prúd: 125A