Dvojstranná wago 5-5 otváracia svorka transparentná OVOTT55

Kód: 2447
1,60 € 1,33 € bez DPH 48 € / 30 ks
Ihneď skladom (99 ks)
Môžeme doručiť do:
24.06.2024
Možnosti doručenia

Dvojstranná otváracia krabicová wago svorka 5-5. Póly sú prepojené oproti sebe ako na klasickej svorkovnici (čokoládke).

Detailné informácie

Podrobný popis

Bezskrutková svorka (nazývaná aj WAGO svorka), pomocou ktorej môžete vodivo spojiť vodiče. Vodiče musíte pred použitím svorky odblankovať. Jednotlivé póly sú prepojené iba oproti sebe (póly vedľa seba nie sú). 

Kľúčové vlastnosti

 Počet pólov  10 (5-5)
 Pripojiteľný prierez pevných vodičov  0,5 - 4 mm²
 Pripojiteľný prierez lankových vodičov  0,5 - 2,5 mm²
 Farba  transparentná
 Menovitý prúd In  32A
 Menovité napätie Un  400V
 Prevádzková teplota  -40°C až +105°C
 Šírka (W)  28,1 mm
 Výška (H)  14,5 mm
 Hĺbka (L)  39,3 mm

 

Kľúčové vlastnosti

  • Bezskrutková svorka (nazývaná aj WAGO svorka), pomocou ktorej môžete vodivo spojiť vodiče. Vodiče musíte pred použitím svorky odblankovať. Jednotlivé póly sú prepojené iba oproti sebe (póly vedľa seba nie sú).

  • Jednoduchosť: Wago svorky pre všetky typy vodičov umožňujú jednoduché pripojenie vodičov od 0,5mm² do 2,5mm² (4mm²). Páka umožňuje jednoduché otváranie a pohodlné vkladanie vodiča. Svorka je odolná voči korózii, poskytuje spojenie odolné voči vibráciám a je bez údržby. Môžu byť použité do teploty okolia 105°C a sú opakovane použiteľné.

  • Multifunkčnosť: Pripojenie jednoduchých, viacnásobných a lankových vodičov, individuálne miešateľné prierezy a typy vodičov. Pripojiteľná aj na DIN lištu s adaptérom OVOTT-A1.

  • Vysoká kvalita: Sú vyrobené z vysokokvalitného polykarbonátu (plast) a medi. Vďaka robustnej konštrukcii znesú káblové svorky aj väčšie zaťaženie a pevne zafixujú vodiče vo svojej polohe.

  • Použitie: Používajú sa na káblové pripojenie elektrických, elektronických, ovládacích, napájacích zdrojov, stropné ventilátory, zásuvky, vypínače, autá, motocykle, lode, reproduktory, svietidlá, ovládacie skrinky, lustre, vypínače svetiel, ovládače ventilátorov, domácich spotrebičov, osvetlenia, motorov. strojov a iných káblových spojovacích dielov.

Dodatočné parametre

Kategória: Wago 5x
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.01 kg
Farba: Transparentná
Kategória produktov: Wago
Počet pólov: 10, 2x5
Prierez zapojiteľných vodičov: 0,5-4mm²
Typ svorky: Otváracia, Dvojstranná

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: