Objednávky prostredníctvom e-shopu a expedície kuriérom zatiaľ fungujú bez obmedzení. Momentálne sme platby na dobierku pozastavili, čiže za svoju objednávku môžete zaplatiť iba KARTOU alebo PREVODOM. Maloobchodná prevádzka je aktuálne otvorená od 07:30-15:30. Noste rúška a rukavice a dodržujte odstup 2m od ďalších osôb. Nakoľko aj my aj väčšina firiem prijíma prevenčné opatrenia (ľudia nie sú fyzicky v práci ale na HO), prosíme vás o strpenie a pochopenie malého časového sklzu kvôli upravenému režimu fungovania.

O nás

Kto sme a čo robíme

Sme rodinná firma z oblasti elektra a podnikáme od roku 1992. Našou silnou stránkou bol vždy silnoprúd - elektrické prípojky, trafostanice, práce s automechanizmami, stavanie stĺpov, bytové a domové inštalácie, výroba rozvádzačov, verejné osvetlenie.

Dnes už sú montáže z našej strany utlmené, venujeme sa naplno rozvoju (internetového) obchodu. Nájdete si tu elektroinštalačný materiál, káble, rozvádzače, bytové rozvodnice, svietidlá, LED panely, zásuvky a vypínače, svetelné zdroje, LED pásiky atď.

Sídlime vo vlastných 800 m2 vo Vranove nad Topľou s veľkým parkoviskom. Nie je nič horšie, ako keď niet kde zaparkovať alebo za to ešte treba aj platiť. Toto sa vám u nás nestane :) 

Navštíviť nás môžte virtuálne cez e-shop alebo osobne v kamennej predajni

Vyskúšali sme už mnoho typov produktov rôznych značiek, niektorých sme vyradili pre početnosť reklamácii, iné pre nespokojnosť so servisom.

Pravidelne chodíme na výstavy a expa a hľadáme nových a zaujímavých dodávateľov aby ste si mohli vybrať aj to, čo nemá každý.

  

Náš tím

Vincent Antoš - Zakladateľ, revízny technik, hlava firmy, odborný garant 


Oco2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 -----------------------------------------------------

Ing. Jakub Antoš - Konateľ, rozvoj firmy, marketing, dizajn, obchodné vzťahy 


Jakub MG_9342_1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 -----------------------------------------------------

Darinka - Vedúca predajne, odborníčka na svojom mieste, nákup tovaru, reklamácie

 

Darina MG_9364_1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 -----------------------------------------------------

 

Stanka - E-shop, telefonistka, objednávky, fakturácie

 -----------------------------------------------------

 

Produkty si dávame profesionálne fotiť u Daniel Tabaka-fotograf a osobne na to dohliadame, aby ste vždy na nich videli to podstatné a tak vedeli, čo presne kupujete. Je to zdĺhavé a náročné ale stojí to za to :)