LED panely za ceny, ktoré vám nezruinujú rozpočet. Vernostný zľavový systém. Doprava zdarma nad 80€.

LED verejné osvetlenie

LED verejné osvetlenie sa najčastejšie využíva v obciach na osvetlenie ciest a chodníkov. Nahradili staré výbojkové svietidlá, ktoré buď mali veľmi veľkú spotrebu alebo osvetľovali malý priestor a vznikali nesúvisle osvetlené plochy. Kvalita svetla starých svietidiel je v porovnaní s novými LED svietidlami takisto niekde úplne inde.

Ich vysoký výkon, svietivosť a kvalitný rozptyl svetla dokážu veľmi efektívne osvetliť verejné komunikácie, zastávky, obecné úrady, kultúrne domy, kostoly, parkoviská, pamiatky, cintoríny, priechody pre chodcov, priestor pred pohostinstvami, neprehľadné križovatky ciest atď.

Ak máte v obci aj kamerový systém, dokážete s veľkou presnosťou rozoznať ŠPZ-ky v prípade nehôd alebo tváre prípadných výtržníctiev. 

 

V súkromnej sfére ich viete využiť na osvetlenie záhrady, zelených parkov, parkoviska, priestoru pred firmou, nakladacej rampy, výrobných hál a veľa ďalšieho.

 

Najpredávanejšie

  • Radiť podľa:
  • 8 položiek celkom

Stránka 1/1

Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií tu.